• STAW OPÓR

  • WALCZ WYTRWALE

  • TO NIE JEST GRA

Witaj Agencie!

Niektórzy mówią, że gramy w grę, lecz my jesteśmy kilkutysięczną dywizją armii, która walczy o zachowanie obecnego porządku na ziemi. Naszym celem jest uchronienie naszych umysłów przed kontrolą.
Ingress przeistacza świat wokół Ciebie w globalną sieć pełną tajemnic, odkryć i walki o kontrolę. Dołącz do nas na ulicach Twojego miasta, poznaj innych, którzy już w Twojej okolicy dostrzegają rzeczy niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Smartfon jest Twoim skanerem otoczenia. Twoje otoczenie jest terenem gry. Poznaj je lepiej, walcz o kontrolę w nim. Wesprzyj akcje międzynarodowe. W Resistance każdy ma znaczenie, nie jesteśmy masą. Jesteśmy jak organizm – stanowimy jedność, lecz każdy z nas jest niezastąpiony.

Jesteśmy Resistance!

Dołącz do Ruchu Oporu! Uratuj świat przed rozszerzającą się zarazą! Odeprzyj atak Shaperów. Tylko Twoja pomoc może nam zapewnić sukces. Czy podołasz temu zadaniu?


3400
Agentów
22000
Portali pod naszą kontrolą
23
Godziny na dobę
13
Punktów przewagi w Krakowie

Resistance Report

Ruch Oporu w Polsce jest od zawsze słynny. Nasi dziadkowie złamali Enigmę, walczyli na ulicach o nasze dobro. Teraz choć pozornie żyjemy w czasach pokoju, wokół nas odbywa się ciągła walka, której nie widać gołym okiem. Walczymy jednak obecnie o wolność całego świata, by ten nie został zniewolony przez energię, której nie potrafimy opanować. Stań z nami ramię w ramię, podejmij wyzwanie i pomóż nam walczyć o dobrą przyszłość.

W Polsce jest kilkutysięczna armia Ruchu Oporu. Poszczególne oddziały regionalne wciąż ze sobą współpracują. Dzielą się doświadczeniami i narzędziami pracy. Wspierają się w większych akcjach a także…. cóż, tego Ci nie mogę powiedzieć, póki nie będziesz miał niebieskiego skanera. Uwierz mi, warto stanąć po naszej stronie.

 

Aby do nas dołączyć należy spełnić następujące kroki:

Pobierz aplikację

Pobierz i zainstaluj aplikację aplikację:

iTunes Google Play

Wybierz pseudonim i stronę

Jeżeli wybrałeś resistance, przejdź do następnego kroku. Jeżeli wybrałeś Enlightened, dalej radź sobie sam!

Chodź po mieście

Poruszaj się po mieście, a zostaniesz zauważony. Polecamy również kontakt z osobą odpowiedzialną za Twój region.

connect() timed out!

Strona nie gromadzi jakichkolwiek informacji, a korzysta ze źródeł zewnętrznych i „w locie” zamienia je na formę przyjazną czytelnikowi (ładne zdania zamiast czystych danych). W celu uzyskania dostępu do danych proszę nie kontaktować się z administracją strony.
Dziękujemy również społeczności Shanghai Enlightened, która przyczyniła się w początkowym stadium do rozwoju tej strony.

Back to Top